Bieliace pásiky - výrobky na bielenie zubov

Bieliace pásiky sú ideálnou voľbou, ak chcete belšie zuby.

Priznajme si to, dnes si ľudia veľmi dobre uvedomujú zuby. Rovné biele zuby sú normou, aj keď nie sú prirodzené a vynakladajú úsilie, aby ich dostali týmto spôsobom.

enter image description here

Našťastie došlo k veľkému pokroku v postupoch bielenia zubov, takže už nemusíte utrácať stovky eur v zubnej ordinácii, ak chcete vďaka bielym prúžkom zubov krásne biele zuby. Biely pásik je veľmi vhodný.

Môžete ich používať v pohodlí domova kedykoľvek, keď dostanete pár voľných minút.

Niektoré prúžky je potrebné ponechať až 30 minút; niektoré vyžadujú iba 5 minút.

Ostatné prúžky sa pomaly rozpúšťajú v ústach, vďaka čomu sú perfektné na použitie na cestách.

Zvyčajne sa bieliace pásiky zubov nanášajú dvakrát denne po dobu jedného týždňa až desiatich dní.

Ošetrenie bude pravdepodobne potrebné opakovať asi raz ročne, aby sa odstránili škvrny od kávy a prirodzené žltnutie, ku ktorému dochádza pri starnutí.

Cenovo dostupné sú aj bieliace pásiky na zuby.

Mohli by ste ľahko minúť stovky eur, aby ste si nechali zuby bieliť v zubnej ordinácii.

Môžete si kúpiť škatuľu bielych pásikov za menej ako 50 eur. Niektoré značky sú nižšie ako 25 eur.

Môžete ich chytiť pri predaji alebo použiť kupón a získať ich za ešte menej peňazí.

Ak chcete získať najlepšiu cenu, nakupujte online, kde môžete porovnávať ceny medzi niekoľkými rôznymi obchodmi.

Ak objednávate online, nezabudnite zohľadniť náklady na dopravu.

Najlepšie na bielych prúžkoch zubov je to, že skutočne fungujú.

Pohodlie a cena by nebola taká príťažlivá, keby neurobili dobrú prácu pri bielení zubov.

Môžete očakávať čokoľvek od polovice odtieňa po 3 plné odtiene, v závislosti od značky použitých pásikov.

Medzi značkami je rozdiel.

Postup ich použitia je odlišný, ceny sa líšia a výsledky sú rôzne.

Budete si musieť zvoliť značku bielych pásikov, ktoré sú pre vás najlepšie, v závislosti od toho, ako ich chcete používať a koľko belšie chcete, aby sa vaše zuby stali.

Zaujíma vás, či sú bieliace pásiky zubov bezpečné? Väčšina výrobkov na bielenie domácich zubov pracuje na rovnakom princípe a na sklovinu nanáša peroxid vodíka.

V priebehu času sa to ukázalo ako bezpečné.

Stupeň bielenia, ktorý dosiahnete, závisí od percentuálneho podielu peroxidu, ktorý produkt obsahuje, a od času, ktorý prichádza do styku s vašimi zubami.

Ak chcete belšie zuby, najlepší spôsob, ako ísť, je použitie bielych pásikov.

Postupom času si môžete zuby odľahčiť, aby vyzerali prirodzenejšie.

Nebudete sa musieť zaoberať chaotickými gélmi a zariadeniami.

Najlepšie na tom je, že nebudete musieť vziať čas zo svojho rušného rozvrhu, aby ste strávili popoludnie u zubára a vyslať veľké peniaze, aby ste dosiahli rovnaké výsledky, aké môžete dosiahnuť sami doma, pomocou úsporných a ľahko použiteľných bielych pásikov.

Crest Whitestrips je názov spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov na bielenie zubov; bol zahájený v roku 2001 po šiestich mesiacoch klinického výskumu.

Crest Whitestrips je klinicky dokázaný, že dáva viditeľný belší úsmev už za 7 dní.

Keďže spoločnosť Crest Whitestrips naďalej vyvíja produkty na bielenie zubov, ktoré chce verejnosť, ich cieľom je poskytnúť používateľom jasnejší a mladší úsmev odstránením škvŕn až do 20 rokov.

Produktový rad Crest Whitestrips je zubným lekárom odporúčaný na celoštátnej úrovni, pretože pomáha a chráni zuby.

Niektoré typy výrobkov sú Crest Whitestrips Classic, Professional, Premium, Premium Plus, Supreme, Renewal a Daily Multicare.

CREST WHITESTRIPS

Crest Whitestrips Premium je jedným z najznámejších modelov predávaných na trhu, pretože má výrazne väčšiu bieliacu silu ako jeho predchodcovia.

bieliace pásiky crest

Aj keď 10% peroxidu vodíka je stále považované za nízke v porovnaní s úrovňou bielenia zubov u zubára, bude dobre fungovať u ľudí so žltými zubami.

Crest Whitestrips Premium má slabší účinok na sivé zuby.

Po použití produktu Crest Whitestrips Premium, ktorý je dodávaný s 28 prúžkami, je možné získať výsledky sedem dní za 3 dni.

Pri tejto verzii je veľmi ťažké dosiahnuť takmer dokonalé biele zuby.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Crest Whitestrips Premium je klinicky dokázaný, že odstraňuje až 14 rokov nahromadenia škvŕn za 7 dní a používa ho dvakrát denne po dobu viac ako 30 minút.

Crest Whitestrips Premium obsahuje 28 pásikov: 14 pre horné zuby a 14 pre dolné zuby a 28 prémiových Whitestrips, ktoré sa rovnajú 56 pôvodným Whitestrips.

Tento Crest Whitestrips Premium bieli iba prírodné zuby, nie čiapky, korunky, dyhy alebo protézy.

Crest Whitestrips Premium prináša užívateľovi krásny bielejší úsmev, pretože má rovnaký smalt, aký používa zubár.

Stratégie bielenia zubov - čo bieliace pásiky?

Všetci sme ich videli - všadeprítomné prúžky naplnené bieliacim materiálom, ktorý si môžete kúpiť v každom voľne predajnom obchode s drogami.

Nie sú lacné - ale tieto výrobky sa stali jedným z najtrvalejších a najobľúbenejších nákupov v každoročnom priemysle bielenia zubov 300 miliónov eur.

Sú bieliace prúžky účinné? Tieto výrobky sú jednoducho plastové pásiky určené na prilepenie k zubom niekoľko hodín.

Tieto prúžky v najvyššej miere poskytujú koncentráciu peroxidu karbamidu len v množstve 2 až 4%.

V najlepšom prípade prúžky na profesionálnu silu poskytujú bieliace zloženie 7-14% a vyššie koncentrácie majú tendenciu byť sprevádzané oveľa vyššou cenou.

Na rozdiel od toho, bieliaca súprava na profesionálnej úrovni od kozmetického zubára alebo od kúpeľnej služby poskytuje prispôsobiteľný podnos spolu s 22% bieliacim gélom peroxidu karbamidu.

Zubná súprava môže stáť 300 - 400 eur; Naproti tomu ekvivalentná súprava od profesionálnej služby, ako je napríklad Shine, nesmie stáť viac ako niekoľko krabičiek pásikov.

Najzreteľnejším rozdielom medzi bieliacimi prúžkami a zvyčajnými bieliacimi súpravami zubov je to, že dosiahnutie bežného bieliaceho prúžku trvá omnoho dlhšie, kým sa dosiahne výsledok porovnateľný s bieliacim roztokom pre profesionálnu silu, ktorý sa používa spolu so sadou prispôsobených podnosov.

Hlavnou výhodou pásikov je celkom úprimné, že keďže nemusíte urobiť dojem, môžete prúžky kúpiť, zobrať ich domov a ihneď ich použiť.

Hlavné sťažnosti, ktoré majú klienti na prúžky, spočívajú v tom, že sa pošmyknú, niekedy sa môžu cítiť drsné a často sú príliš krátke na to, aby účinne bielili všetky horné zuby, ktoré sa zobrazujú, keď sa klient usmeje.

To sú určité nevýhody!

Bez ohľadu na nedostatky sú pásky na bielenie zubov naďalej najpredávanejším medzi voľne dostupnými liekmi.

Pre klientov, ktorí sú pripravení dosiahnuť skutočnú úroveň bielenia, sú však zďaleka najúčinnejšími doma dostupnými opravnými prostriedkami.

Shine Teeth Whitening ponúka profesionálne služby bielenia zubov pre lekárske kúpele, laserové centrá a kozmetické lekárske kancelárie.

Lesk dáva týmto lekárskym kúpeľom a lekárom schopnosť poskytovať služby a produkty na bielenie zubov na zákazku, ako napríklad ošetrenie bielenia zubov a nové perá na bielenie úsmevu